O Scrapbooku

Na Scrapbooku shromažďujeme střípky z našeho studia. Cílem Scrapbooku je nebát se sdílet na čem zrovna pracujeme, i když daný výstup zrovna není podle našich představ. Díky vzájemnému sdílení víme, na čem pracují ostatní a můžeme se vzájemně podpořit.

Pravidelné sdílení výstupů je důležitější než snaha o dokonalý výsledek.

Na stránce naleznete příspěvky z portfolií studentů KISKu. Studenstká portfolia jsou neustále v procesu vylepšování a experimentování. Většina příspěvků je a zůstane ve fázi rozpracování.

Příspěvky pochází z portfolií studentů, kteří souhlasili se zveřejněním svého portfolia nebo své portfolio přidali na stránce Připojení portfolia.

K aktualizaci příspěvků dochází každou hodinu. Pokud svůj příspěvek do hodiny po publikování neuvidíte, ozvěte se na Discordu.

Jak mohu na příspěvky reagovat?

Abychom mohli nad příspěvky diskutovat, všechny příspěvky se automaticky sdílí do kanálu #scrapbook v KISKové komunitě na platformě Discord. Na Discordu najdeš také diskuze ohledně předmětů, jednotlivých profilací nebo trávení volného času. Discord lze stáhnout jako aplikace nebo používat v jakémkoli prohlížeči. Pokračuj na následující odkaz a zaregistruj se na Discordu.

Získat pozvánku na KISKový Discord →

Projekt je otevřený

Napadá tě, jak scrapbook vylepšit? Scrapbook je zcela ve tvé moci. Navrhni, co by mohlo být jinak nebo to rovnou realizuj.

Na následujících odkazech se dozvíš, jak vzniká Scrapbook:

Přispěvatelé

Osoby, které pomohly s rozvojem Scrapbooku.

Illyria Brejchová, Jasmina Aldabaghová, Tomáš Marek, Petr Škyřík, Hana Bělochová, Simona Kramosilová, Martin Jůda, Lea Belejová, Jan Valtr, Dalibor Cernocky, Adam Mělničák, Veronika Batelková, Jan Bendařík, Michal Půta.

Původ Scrapbooku

Cílem projektu je řešit potřeby studentů KISKu ve vzájemném sdílení studijní cesty a sebeprezentaci. Scrapbook vychází ze stejnojmenného open source projektu organizace Hack Club, přebírá jeho základní myšlenku a pro začátek také vizuální identitu.